Wisconsin

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Wisconsin parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Viskonsine

Šiaurėje jis taip pat ribojasi su Mičigano valstija, į pietus su Ilinojaus valstija, į vakarus su Ajova ir Minesota.

Viskonsinas - tai valstybė, kuri pakyla į Jungtines Amerikos Valstijas ir žiūri į dvi Didžiųjų ežerų: Mičigano ir Aukštutines. Pakraščiuose yra miškų ir ūkių. Milwaukee, didžiausias miestas, yra žinomas dėl Milvokio viešojo muziejaus, kuriame yra rekonstruoti visame pasaulyje esantys kaimai ir Harley-Davidson muziejus su garsiuoju motociklu.

Šiandien Wisconsin nekilnojamojo turto rinkoje ir kitose valstybėse yra mažiau nekilnojamojo turto. Tai reiškia, kad potencialūs pirkėjai turi būti kūrybingi, kai kalbama apie savo pasiūlymą išsiskirti iš savo konkurentų.

Tikimasi, kad Milwaukee miestas seks tuo pačiu taku, kaip ir 2017 m. Pabaigoje, ir daugiau pirkėjų šioje srityje nei pardavėjai Wisconsin savybėms.

Wisconsin mieste parduodamų priemiesčių nekilnojamojo turto nuosmukis turėjo didelės įtakos nekilnojamojo turto rinkai, nes Viskonsine buvo parduota nedaug nekilnojamojo turto.

Su homebuyers, kurie turi greitai priimti sprendimą pirkti savo svajonių turtą pardavimui Viskonsine, svarbu, kad jie atliktų kuo daugiau tyrimų, kad susiaurintų jų pasirinkimą. Yra daug fantastinių vietų gyventi Viskonsino valstijoje, ir čia yra keletas dalykų, kuriuos reikia apsvarstyti, jei planuojate persikelti į teritoriją, kurioje ieškote turto pardavimui Viskonsine.

Milvokio ir Madisono metropolinės zonos siūlo daugybę pramogų ir užimtumo galimybių. Šioje vietovėje yra žinomų lankytinų vietų, tokių kaip Milvokio meno muziejus ir Madisono šiuolaikinio meno muziejus. Vietoje, kurioje vadovauja Viskonsino universitetas, yra kokybiška švietimo sistema. Madisono savybės yra viena iš brangiausių Viskonsine.

Madisonas yra absurdiškas miestas, kuriame dirba 89% darbo jėgos. Iš viso Madison yra profesionalų, pardavėjų ir biurų bei paslaugų teikėjų miestas.

Madisonas turi gerą pusiausvyrą tarp gyvenimo vidutiniškai dideliame mieste ir įdomių nukreipimų bei kultūros, atsirandančios dėl didelio studentų skaičiaus.

Madisonas yra etniniu požiūriu labai įvairus miestas. Garsiausia kalba Madisone yra anglų kalba. Kitos svarbios čia vartojamos kalbos yra ispanų ir kinų kalbos.

Vakarų Milvokis yra nedidelis kaimas, esantis Viskonsino valstijoje. Vakarų Milvokis, turintis 4 174 piliečius ir vieną kaimynystę, yra 157-asis didžiausias Viskonsino rajonas.

Apskritai, Vakarų Milvokis yra profesionalų, paslaugų teikėjų ir pardavėjų ir biurų kaimas.

Vakarų Milvokis taip pat yra menininkų kaimas, jis turi daugiau menininkų, dizainerių ir žmonių, dirbančių žiniasklaidoje nei 90% Amerikos bendruomenių.

Sausio mėn. Viskonsino nekilnojamojo turto rinka buvo perspektyvi.

Sausis paprastai yra pats lėtiausias bet kurios nekilnojamojo turto rinkos mėnuo. Tačiau praėjusių metų sausio mėn. Pardavimai, palyginti su 2017 m., Išaugo beveik 7%. 2018 m. Sausio mėn. Užbaigtų pardavimų skaičius pernai viršijo 3%.

Šių metų sausio mėn. Vienas iš sėkmingiausių metų, kurį matėme, padėjo padidinti būsto kainas ir didelę parduoti Wisconsin nekilnojamojo turto paklausą kartu su geresne ekonomika ir mažesniais hipotekos tarifais.

Vakarų Viskonsino miestuose yra Buffalo, La Crosse ir St. Croix miestai, o pardavimai namuose padidėjo iki 6,4%, o pardavimo kainos padidėjo 8,3%.

  •  
    Persikėlimas į Viskonsiną. Tremtis ir gyventi Viskonsine

        Iki šiol jūs išmokote gerai pažinti vienas kitą. Mes, „Realigro“, siekiame vieno tikslo: suteikti savo skaitytojams galimybę žengti tą puikų žingsnį, kuris radikaliai ir teigiamai galėtų pakeisti jų gyvenimą. Žinote, nekilnojamojo turto pirkimas niekada nėra paprastas reikalas. Bet mes ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Įsikūręs ramioje Milvokio apylinkėje! Šiame viešbutyje yra du miegamieji, vienas vonios kambarys ir 1,5 atskiras garažas su briuseliu! Įsikūręs netoli...
Cod. 3096

Parduoda Ūkio žemė, Wisconsin, Madison, Madison, Madison

9,950,248.76EUR
Parduoda
Ūkio žemė

5000 m²
980 akrų (500 ± ha.) Svarbiausias žemės ūkio paskirties žemės
Cod. 2685

Parduoda 1 miegamasis, Wisconsin, Milwaukee, Milwaukee, Milwaukee

120,232.17EUR
Parduoda
1 miegamasis

593 m²
Daugiau apie nekilnojamą turtą
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB